ارتباط با ما

پورتال ملي مساجد کشور با حمايت امور مساجد سازمان تبليغات اسلامي وهمت موسسه فرهنگي و اطلاع‌رساني تبيان با هدف گسترش فن‌آوري اطلاعات در مساجد کشور راه‌اندازي گرديده است.

پشتيباني فني و کيفيت محتوايي پورتال ملي مساجد بر عهده دفتر تبيان خراسان مي باشد.
توجه: کاربر گرامی، دقت نمایید در صورتیکه فرم ثبت مسجد را یکبار تکمیل و ارسال نموده اید، برای فعال سازی کاربری و مدیریت سایت احتیاجی به ثبت مجدد فرم نمی باشد . شما می توانید باهمان کلمه کاربری و رمز عبور که در هنگام تکمیل فرم مشخص کرده اید وارد سایت شده و از پنل امکانات کاربر، فعال شدن دسترسی مدیریتی خود را پیگیری نمایید.
فقط در صورتیکه مسجد شما بدون اینکه شما یا مسئولین مسجد آن را قبلا ثبت نام کرده باشید در لیست مساجد پورتال وجود دارد و شما حساب کاربری برای مدیریت مسجد خود ندارید برای ایجاد حساب کاربری و فعالیت در سایت به عنوان مدیر این فرم را تکمیل نمایید. دقت نمایید حتما باید کدی که در پورتال ملی مساجد به مسجد شما تخصیص یافته در فرم ثبت نام وارد کنید در غیر این صورت، عملیات ثبت نام انجام نخواهد شد.
کد مسجد شماره ای است که با پیش شماره تلفن شهرستان شما شروع می شود و در کنار نام مسجد در لیست مساجد صفحه اول مشخص شده است.
براي اضافه سازي مسجد به پورتال ملي به ترتيب زير عمل نماييد:

    2- پس از تاييد اطلاعات ارسالي توسط امور مساجد اداره کل سازمان تبليغات اسلامي حداکثر تا 3 روز کاري مسجد شما به ليست مساجد پورتال اضافه خواهدشد.
    3- نام مسجد خود را پس از انتخاب نام استان و شهر در صفحه اول سايت انتخاب نماييد تا وارد صفحه اصلي مسجد شويد.
    4- براي دسترسي به منوهاي مديريتي سايت از قسمت ورود به سيستم، نام کاربري و رمز عبور خودتان را وارد نماييد.
    5- مي توانيد راهنماي مدیریت سايت را از پنل مدیریتی پس از ورود به سایت دانلود نمایید .


آدرس: مشهد - رضا شهر - خیابان پیروزی - خیابان دهخدا - دهخدا 8 - پلاک 285

تلفن: 2238200 , 8400597 - 0511

پست الکترونيک: mashhadtebyan@gmail.com